/Specjalizacje

Lista produktów

Rodzina

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego zwykle są skomplikowane. Wymagają nie tylko doskonałej orientacji w przepisach, ale również empatii i wrażliwości na dobro małoletnich dzieci. 

Zespół naszej Kancelarii doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, zapewniając równocześnie poufność i przyjazną Klientowi atmosferę współpracy. W kompleksowy sposób prowadzimy sprawy rozwodowe, o podział majątku, jak również na tle przemocy w rodzinie.

Biznes / B2B

Świadczymy profesjonalną i skuteczną pomoc prawną sektorowi B2B. Wypracowane w toku naszej wieloletniej praktyki strategie działania pomagają naszym Klientom osiągać satysfakcjonujące rezultaty. Równocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważny w biznesie jest czas, dlatego jednym z przyświecających nam celów jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów możliwie szybko. Naszym priorytetem jest przy tym stała dbałość o jakość świadczonych na rzecz przedsiębiorców usług.

Wsparcie prawne zapewniamy m.in. deweloperom, hotelom i obiektom noclegowym, jak również innym firmom i projektom biznesowym. 

Mediacje

Alternatywą dla sporu sądowego jest mediacja, która jest często tańszym, szybszym oraz mniej stresującym dla stron środkiem do osiągnięcia celu — rozwiązania problemu prawnego. Mediacje dają możliwość wpływania na ostateczny kształt porozumienia, a towarzysząca im poufność sprzyja większej otwartości stron przy określaniu swoich potrzeb związanych ze sprawą.

Mediatorzy naszej Kancelarii są w pełni bezstronni. Oprócz stale pogłębianej wiedzy prawniczej, wyróżniają się także rozbudowanymi kompetencjami miękkimi, niezbędnymi dla pozytywnego zakończenia procesu ugodowego.

lex partners
Czapnik, Kondratowicz, Macioszek
Kancelaria Radców Prawnych

ul. Jana Matejki 19
75 - 540 Koszalin

Strategia, realizacja i wsparcie: TOMCZAK | STANISŁAWSKI