/Specjalizacje

Lista produktów

Rodzina

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego zwykle są skomplikowane. Wymagają nie tylko doskonałej orientacji w przepisach, ale również empatii i wrażliwości na dobro małoletnich dzieci. 

Zespół naszej Kancelarii doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, zapewniając równocześnie poufność i przyjazną Klientowi atmosferę współpracy. W kompleksowy sposób prowadzimy sprawy rozwodowe, o podział majątku, jak również na tle przemocy w rodzinie.

Biznes / B2B

Świadczymy profesjonalną i skuteczną pomoc prawną sektorowi B2B. Wypracowane w toku naszej wieloletniej praktyki strategie działania pomagają naszym Klientom osiągać satysfakcjonujące rezultaty. Równocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważny w biznesie jest czas, dlatego jednym z przyświecających nam celów jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów możliwie szybko. Naszym priorytetem jest przy tym stała dbałość o jakość świadczonych na rzecz przedsiębiorców usług.

Wsparcie prawne zapewniamy m.in. deweloperom, hotelom i obiektom noclegowym, jak również innym firmom i projektom biznesowym. 

Mediacje

Alternatywą dla sporu sądowego jest mediacja, która jest często tańszym, szybszym oraz mniej stresującym dla stron środkiem do osiągnięcia celu — rozwiązania problemu prawnego. Mediacje dają możliwość wpływania na ostateczny kształt porozumienia, a towarzysząca im poufność sprzyja większej otwartości stron przy określaniu swoich potrzeb związanych ze sprawą.

Mediatorzy naszej Kancelarii są w pełni bezstronni. Oprócz stale pogłębianej wiedzy prawniczej, wyróżniają się także rozbudowanymi kompetencjami miękkimi, niezbędnymi dla pozytywnego zakończenia procesu ugodowego.

Sprawy frankowe

Pomagamy osobom, które zmagają się z kredytem frankowym. We współpracy z analitykiem finansowym określamy wysokość roszczenia. Bezpłatnie analizujemy umowę kredytową i informujemy, czy jej zapisy umożliwiają dochodzenie roszczeń związanych z:

- unieważnieniem umowy kredytowej w całości,

- uznaniem poszczególnych zapisów za klauzule niedozwolone (abuzywne) i w konsekwencji przewalutowaniem kredytu na złotówkowy.

Następnie, po określeniu wysokości wynagrodzenia dla Kancelarii, sporządzamy pozew oraz reprezentujemy kredytobiorców na każdym etapie postępowania pozasądowego oraz sądowego.

Informujemy klientów o toku postępowania na każdym jego etapie.

Pracujemy w sposób rzetelny i przejrzysty.

lex partners
Czapnik, Kondratowicz, Macioszek
Kancelaria Radców Prawnych

ul. Jana Matejki 19
75 - 540 Koszalin

Strategia, realizacja i wsparcie: TOMCZAK | STANISŁAWSKI