/Biznes / B2B

Świadczymy profesjonalną i skuteczną pomoc prawną sektorowi B2B. Wypracowane w toku naszej wieloletniej praktyki strategie działania pomagają naszym Klientom osiągać satysfakcjonujące rezultaty. Równocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważny w biznesie jest czas, dlatego jednym z przyświecających nam celów jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów możliwie szybko. Naszym priorytetem jest przy tym stała dbałość o jakość świadczonych na rzecz przedsiębiorców usług.

Wsparcie prawne zapewniamy m.in. deweloperom, hotelom i obiektom noclegowym, jak również innym firmom i projektom biznesowym. 

Lista specjalizacji

Obsługa deweloperów

Pomagamy  deweloperom w  przygotowaniu inwestycji, jej realizacji, jak również w procesie sprzedaży. Sporządzamy i opiniujemy umowy, prowadzimy w imieniu dewelopera negocjacje, jak również udzielamy innego typu wsparcia prawnego, w zależności od potrzeb Klienta. Nasza pomoc rozpoczyna się już na etapie nabycia gruntu, obejmuje proces zawierania umów z projektantami, wykonawcami, nabywcami i innymi kontrahentami i trwa aż do zakończenia inwestycji.

Wspieramy również deweloperów, prowadzących niestandardowe inwestycje. Znajdujemy rozwiązania prawne dostosowane do możliwości gruntowych, projektu, idei produktu i wizji dewelopera. Tworzymy ramy prawne niezbędne dla funkcjonowania danej inwestycji.

Ponadto, zajmujemy się również obsługą prawną wspólnot mieszkaniowych i nieruchomości wspólnych oraz udzielamy kompleksowego wsparcia prawnego zarządcom nieruchomości.

 
 

Obsługa hoteli i obiektów noclegowych

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym prowadzącym hotele i pozostałe całoroczne obiekty noclegowe. Sporządzamy i opiniujemy umowy z kontrahentami, pomagamy w rozwiązywaniu sytuacji spornych z gośćmi, jak również wspieramy w windykacji należności. Wsparcie prawne dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Dzięki doskonałej znajomości specyfiki branży hotelarskiej, wychodzimy naprzeciw potrzebom podmiotów prowadzących swój biznes sezonowo. Opracowaliśmy ofertę pakietową SPOKOJNY SEZON. Skierowana jest do podmiotów, które działają nie dłużej niż 5 miesięcy w roku. Wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy i jest płatne przez ilość miesięcy w roku, w których obiekt działa. Na życzenie chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

 

Kompleksowa obsługa prawna firm i projektów biznesowych

Prawnicy Kancelarii zajmują się kompleksową bieżącą obsługą prawną dla firm i poszczególnych projektów biznesowych wymagających wsparcia prawnego. Sporządzamy umowy, negocjujemy je z kontrahentami naszych Klientów. Zajmujemy się windykacją. Reprezentujemy Klientów w sądach i urzędach. Uczestniczymy i doradzamy w codziennym korporacyjnym życiu spółek prawa handlowego. Wdrażamy i uaktualniamy RODO. Dotychczasowi Klienci doceniają nie tylko naszą wiedzę prawną, ale też naszą szybkość reakcji, szczerość w relacji biznesowej i dostępność prawnika dedykowanego dla danej firmy/projektu.

lex partners
Czapnik, Kondratowicz, Macioszek
Kancelaria Radców Prawnych

ul. Jana Matejki 19
75 - 540 Koszalin

Strategia, realizacja i wsparcie: TOMCZAK | STANISŁAWSKI